HaberlerKültür SanatÖNDER "5'inci Kültür Sanat Ödülleri" sahiplerini buldu

ÖNDER "5'inci Kültür Sanat Ödülleri" sahiplerini buldu

ÖNDER’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kültür Sanat Ödüllerinin 5'bu yıl beşincisi gerçekleştirildi. Törende, 11 ayrı kategoride kişi ve kurum ödüllerin sahibi oldu.

ÖNDER "5'inci Kültür Sanat Ödülleri" sahiplerini buldu

ÖNDER "5'inci Kültür Sanat Ödülleri" Zeytinburnu Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Covid-19 tedbirleri kapsamında yalnızca ödül alan isimler iştirak ettiği ödül töreni Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu’nun sunumuyla gerçekleşti.

Fatih Sultan Mehmet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Togolu Hafız Abassa İbrahim’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal, ÖNDER’in 62 yıldır eğitim ve kültür alanında çalışan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Küresel emperyalizm, kültürel yozlaşmayla tahrip ediyorKüresel emperyalizm, kültürel yozlaşmayla tahrip ediyorBakan Kasapoğlu Siirtli çocuklarla 'Lastikpark' spor sahasında voleybol oynadıBakan Kasapoğlu Siirtli çocuklarla 'Lastikpark' spor sahasında voleybol oynadıAdıyaman'da turizm destinasyon toplantısı yapıldıAdıyaman'da turizm destinasyon toplantısı yapıldıHaçlı ittifakına karşı duran bir mücahid: Hüseyin GaziHaçlı ittifakına karşı duran bir mücahid: Hüseyin GaziGeçmişin acı ve özlemlerinin şairliğe yönelttiği Şair: Mahmut AtaşGeçmişin acı ve özlemlerinin şairliğe yönelttiği Şair: Mahmut Ataş
SIRADAKİ HABER