HaberlerKültür SanatKar yağışının ardından vadideki tarihi kentte kartpostallık görüntüler

Kar yağışının ardından vadideki tarihi kentte kartpostallık görüntüler

Türkiye’nin en çok kar alan illerinden olan, uzun ve çetin kış şartlarının yaşandığı vadideki şehir tarihi Bitlis’te, kar yağışının ardından oluşan ve göz kamaştıran kartpostallık görüntüler, görenleri hayran bırakıyor.

Kar yağışının ardından vadideki tarihi kentte kartpostallık görüntüler

Beyaz örtüye bürünen kentte tarihi medreseler, camiler, hanlar, doğa ve evlerde kartpostallık görüntüler oluştu.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip Bitlis, fotoğraf severlerin ilgi odağı oluyor. Adeta bir ressamın fırça darbeleriyle oluşalan tabloları aratmayan manzara, göz kamaştırıyor.

Gökyüzünün mavimsi tonlarının güneş ışınları arasında minarelerden sızılan, kuş cıvıltılarıyla manevi bir atmosfere yolculuğa çıkaran vadideki şehir Bitlis, ziyaretçilerini bekliyor.

İLGİLİ HABERLER

Minia Kudüs tırını ziyaret eden Adanalılar duygularını paylaştıMinia Kudüs tırını ziyaret eden Adanalılar duygularını paylaştıBalık Gölü Festivali hazırlıkları başladıBalık Gölü Festivali hazırlıkları başladıSiirt 1'inci Ulusal Foto Safari Yarışması başladıSiirt 1'inci Ulusal Foto Safari Yarışması başladıSiirt'te "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinliği düzenlendiSiirt'te "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinliği düzenlendiTeknoloji bağımlılığı arttıkça kitap okuma oranlar düşüyorTeknoloji bağımlılığı arttıkça kitap okuma oranlar düşüyor
SIRADAKİ HABER