HaberlerKültür Sanat"Evliliğe İlk Adım" seminerleri 13 Ocak'ta başlıyor

"Evliliğe İlk Adım" seminerleri 13 Ocak'ta başlıyor

​Sakarya Serdivan İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından düzenlenecek olan "Evliliğe İlk Adım" seminerleri düzenlenecek.

"Evliliğe İlk Adım" seminerleri 13 Ocak'ta başlıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı, il ve ilçe müftülükleri bünyesinde hizmet veren Aile ve Dini Rehberlik Büroları aracığıyla "Evliliğe İlk Adım" seminerleri düzenlenecek.

Bu kapsamda Serdivan İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından düzenlenecek olan "Evliliğe İlk Adım" seminerleri, zoom uygulaması üzerinden online olarak 13 Ocak 2021 tarihinde başlayacak.

Seminerlerin içeriği şöyle olacak;

1.Evlilik: Ahirete Uzanan Birliktelik

2. Nikah ve Sorumlulukları

3. Ailemin İletişim Dili

4. Ailede İffet ve Mahremiyet

5. Yuvamız Merhamet Ocağı Olsun

6. Çocukla Şenlenen Yuvalar

7. Evlilikle Büyüyen Ailem

8. Çevre Bilinci ve Tüketim Ahlakı

Seminerlere katılmak isteyenlerin Serdivan İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ile irtibata geçerek katılım linki almaları gerekmekiyor.  

İLGİLİ HABERLER

Şırnak’ta Kültür ve Turizm geliştirme toplantısı yapıldıŞırnak’ta Kültür ve Turizm geliştirme toplantısı yapıldıSiirt’te turizm hedefleri tanıtım çalışması gerçekleştirildiSiirt’te turizm hedefleri tanıtım çalışması gerçekleştirildiSiyer yarışmasına her yaştan ciddi teveccüh gösteriliyorSiyer yarışmasına her yaştan ciddi teveccüh gösteriliyorKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan Şırnak'taKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan Şırnak'taYarıyıl tatillerini "Siyer Yarışması"na hazırlanarak değerlendiriyorlarYarıyıl tatillerini "Siyer Yarışması"na hazırlanarak değerlendiriyorlar
SIRADAKİ HABER