HaberlerEkonomiUmut Kervanı Bitlis'te 200 aileye gıda yardımında bulundu

Umut Kervanı Bitlis'te 200 aileye gıda yardımında bulundu

Bitlis Umut Kervanı, hayırseverlerin desteğiyle kente ihtiyaç sahibi yaklaşık 200 aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı Bitlis'te 200 aileye gıda yardımında bulundu

Yaptıkları yardımlarla tanınan Umut Kervanı, Bitlis'teki ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Tespit edilen birinci derecede ihtiyaç sahibi yaklaşık 200 aileye gıda yardımında bulunduklarını belirten Bitlis Umut Kervanı Temsilcisi Uğur Ölekli, hayırseverlerin desteğiyle yardımlarına devam edeceklerini belirtti.

Ölekli, kış mevsiminin girmesiyle birlikte kentte hem yetim çocuklara hem de ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye giyim yardımında da bulunacaklarını söyledi.

Hayırseverlerden gelecek yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın gayreti içinde olacaklarını dile getiren Ölekli, "Pandemi sürecinde çalışamayan, işini kaybettiğini tespit ettiğimiz yaklaşık 200 aileye gıda yardımında bulunduk. Allah, yardım yapan hayırseverlerden razı olsun. Yardımlar geldikçe Umut Kervanı olarak, ihtiyaç sahibi ailelerin umudu olmaya devam edeceğiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Dolar - Euro bugün ne kadar?Dolar - Euro bugün ne kadar?İnşaat maliyet endeksi azaldıİnşaat maliyet endeksi azaldıİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladıBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladı40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi
SIRADAKİ HABER