HaberlerEkonomiTicaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Ticaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlıkta istihdam edilmek üzere 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı"nın alınacağını duyurdu.

Ticaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Bakan Pekcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bakanlığımızca 60 ticaret uzman yardımcısı istihdam edilecektir. Sınav için başvuru ve detaylar internet sitemizde yer almaktadır. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız." ifadelerini kullandı.

"https://personel.ticaret.gov.tr/" internet adresinde, başvuru için adaylarda aranan şartlara ilişkin duyuruya yer verildi.

Buna göre, 2019 ve 2020 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden, istenilen puan türünden 70 ve üzeri puan alanlar başvuruda bulunabilecek.

Başvuru süresi, 28 Aralık saat 23.59'da sona erecek. Sınav ücretinin, başvuru süresinin bitimine kadar yatırılması gerekiyor.

Ticaret Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvuru linki:

https://personel.ticaret.gov.tr/duyurular/ticaret-uzman-yarimcisi-giris-sinavi-basvuru-linki 

İLGİLİ HABERLER

Yerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacakUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacak
SIRADAKİ HABER