HaberlerEkonomiTicaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Ticaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlıkta istihdam edilmek üzere 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı"nın alınacağını duyurdu.

Ticaret Bakanlığına 60 "Ticaret Uzman Yardımcısı" alınacak

Bakan Pekcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bakanlığımızca 60 ticaret uzman yardımcısı istihdam edilecektir. Sınav için başvuru ve detaylar internet sitemizde yer almaktadır. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız." ifadelerini kullandı.

"https://personel.ticaret.gov.tr/" internet adresinde, başvuru için adaylarda aranan şartlara ilişkin duyuruya yer verildi.

Buna göre, 2019 ve 2020 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden, istenilen puan türünden 70 ve üzeri puan alanlar başvuruda bulunabilecek.

Başvuru süresi, 28 Aralık saat 23.59'da sona erecek. Sınav ücretinin, başvuru süresinin bitimine kadar yatırılması gerekiyor.

Ticaret Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvuru linki:

https://personel.ticaret.gov.tr/duyurular/ticaret-uzman-yarimcisi-giris-sinavi-basvuru-linki 

İLGİLİ HABERLER

Dolar - Euro bugün ne kadar?Dolar - Euro bugün ne kadar?İnşaat maliyet endeksi azaldıİnşaat maliyet endeksi azaldıİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladıBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladı40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi
SIRADAKİ HABER