HaberlerEkonomiŞehirlerarası ulaşım firma sahiplerinden Adıyaman Belediye Başkanına ziyaret

Şehirlerarası ulaşım firma sahiplerinden Adıyaman Belediye Başkanına ziyaret

​Adıyaman’da şehirlerarası otobüs firmaları ile kooperatif temsilcileri, salgın sürecinde sektöre verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

Şehirlerarası ulaşım firma sahiplerinden Adıyaman Belediye Başkanına ziyaret

Salgından olumsuz şekilde etkilenen sektörlerin başında gelen şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların yetkilileri, salgın sürecindeki desteklerinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Kılınç’la bir süre sohbet eden firma yetkilileri, pandemi sürecinde yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi verip, bu sorunları aşma noktasında verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Coronavirus salgınından dolayı dünya genelinde tüm ülkeler ekonomik anlamda zor günler geçirdi. Dünyayı etkisi altına alan bu sıkıntı ülkemizdeki bazı sektörleri de vurdu. Bu sektörlerden bir tanesi olan şehirlerarası ulaşım firmalarının kıymetli yöneticilerine yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Hala "gücümüz yettiğince halkımızın yanında olmaya çalıştık ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Çünkü Adıyaman'ımıza hizmet eden ve tanıtımına katkı sunan herkese kapımız da gönlümüzde sonuna kadar açık." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Dolar - Euro bugün ne kadar?Dolar - Euro bugün ne kadar?İnşaat maliyet endeksi azaldıİnşaat maliyet endeksi azaldıİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladıBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladı40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi
SIRADAKİ HABER