HaberlerEkonomiEskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, ocak ayından itibaren belediyede çalışan asgari ücretlilere 3 bin 350 TL vereceğini açıkladı.

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Büyükerşen, gece gündüz demeden emek veren çalışanlarına teşekkür etti.

Büyükerşen, "Emek en yüce değer! Yarın açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, şehrimiz için yaz, kış, gece, gündüz demeden çalışan belediye personelimizin alacağı en düşük maaş ocak ayı itibariyle 3 bin 350 TL'den az olmayacak. Bu şehre kattığınız tüm güzellikler için sizlere minnettarım!" açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Yerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacakUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacak
SIRADAKİ HABER