HaberlerEkonomiEskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, ocak ayından itibaren belediyede çalışan asgari ücretlilere 3 bin 350 TL vereceğini açıkladı.

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Büyükerşen, gece gündüz demeden emek veren çalışanlarına teşekkür etti.

Büyükerşen, "Emek en yüce değer! Yarın açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, şehrimiz için yaz, kış, gece, gündüz demeden çalışan belediye personelimizin alacağı en düşük maaş ocak ayı itibariyle 3 bin 350 TL'den az olmayacak. Bu şehre kattığınız tüm güzellikler için sizlere minnettarım!" açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Dolar - Euro bugün ne kadar?Dolar - Euro bugün ne kadar?İnşaat maliyet endeksi azaldıİnşaat maliyet endeksi azaldıİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiİşsizlik şubat ayında yüzde 13,4 olarak gerçekleştiBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladıBakanlık patates ve kuru soğan alımına başladı40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi40 mesleğe daha belge zorunluluğu getirildi
SIRADAKİ HABER