HaberlerEkonomiEskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, ocak ayından itibaren belediyede çalışan asgari ücretlilere 3 bin 350 TL vereceğini açıkladı.

Eskişehir Belediye Başkanından belediye çalışanları için "ücret" açıklaması

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Büyükerşen, gece gündüz demeden emek veren çalışanlarına teşekkür etti.

Büyükerşen, "Emek en yüce değer! Yarın açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, şehrimiz için yaz, kış, gece, gündüz demeden çalışan belediye personelimizin alacağı en düşük maaş ocak ayı itibariyle 3 bin 350 TL'den az olmayacak. Bu şehre kattığınız tüm güzellikler için sizlere minnettarım!" açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı bağlantıyla barajların açılışında konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan canlı bağlantıyla barajların açılışında konuştuTMO: Yeni sezona kadar hububat ve ekmeklik buğday stoku yeterliTMO: Yeni sezona kadar hububat ve ekmeklik buğday stoku yeterliSanayiciler elektrik kesintilerine çözüm istiyorSanayiciler elektrik kesintilerine çözüm istiyorEsnaf ürünlerdeki fiyat artışını müşterilerine anlatamıyorEsnaf ürünlerdeki fiyat artışını müşterilerine anlatamıyorCumhurbaşkanı Erdoğan yüksek faiz oranlarını eleştirdiCumhurbaşkanı Erdoğan yüksek faiz oranlarını eleştirdi
SIRADAKİ HABER