HaberlerVali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu

Vali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında Vali Kolat ile İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, tahterevalliye bindi. Yapılan ziyarette Vali Ali Kolat, İl Jandarma Komutanı Albay Harun Karabulut, İl...

Vali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu
Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında Vali Kolat ile İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, tahterevalliye bindi.

Yapılan ziyarette Vali Ali Kolat, İl Jandarma Komutanı Albay Harun Karabulut, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Recep Kırbaş ve diğer yetkililer bulundu. İlk olarak, Bahşılı Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Vali Kolat ve beraberindeki heyet, burada ilçe Kaymakamı Harun Ersin Polat tarafından karşılandı. Kolat, kaymakamlıkta incelemelerde bulunarak Polat’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ayrca, Bahşılı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler Projesi" kapsamında Barbaros İlköğretim öğrencisi Gizem Gençoğlu adlı öğrenciye Kolat, hediye verdi. Bahşılı Kaymakamlığı ziyaretinden sonra Vali Kolat ve beraberindekiler, Bahşılı Belediyesi'ni ziyaret etti. Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Daha sonra, Kolat, Bahşılı ilçesinde özel bir müteşebbis tarafından faaliyete geçirilen sebze serasını gezerek üretilen ürünler hakkında bilgiler aldı. Kolat, Bahşılı TOKİ inşaatında da incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgiler aldı. Ayrıca Kolat, Bahşılı ilçesinde faaliyet gösteren Rezdil Tekstil firmasını ziyaret ederek, firma çalışanlarıyla bir süre sohbet etti.

Vali Kolat, Bahşılı ilçesine bağlı bazı köyleri ziyaret etti. Burada köylülerle bir süre sohbet edilerek köylülerin sorunları dinlendi. Bahşılı ziyareti sonrası Vali Kolat yaptığı açıklamada, "Bugün Bahşılı ilçesini ziyaret ettik. Burada yapılan çalışmaları yerinde görmek istedik. Bahşılı hızla gelişen çok güzel bir ilçemiz. Burada bütün kamu kurum ve kuruluşlarımız el birliği ile ilçemize hizmet ediyor. Bizde Valilik olarak elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. Ayrıca Bahşılı ilçemize bağlı Karaahmetli, Küçüksarıkaya ve Büyüksarıkaya köylerini de ziyaret ettik. Karaahmetli köyünde bulunan Karaahmetli Tabiat Parkının piknik yerleri ve manzarası çok güzel. Vatandaşlarımız rahatlıkla bu parka gelip, güzel vakit geçirebilirler. Daha önce de söylediğim gibi, bizim bütün amacımız köylerimizi daha iyi yaşanabilir bir hale getirmektir. Bu anlamda bütün kamu kurum ve kuruluşlarımız ile elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER