HaberlerUşak Aktif Eğitim-Sen öğretmenlere 5 bin kahve dağıttı

Uşak Aktif Eğitim-Sen öğretmenlere 5 bin kahve dağıttı

Uşak merkez, ilçe, belde ve köylerinde görev yapan yaklaşık 5 bin öğretmene, Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Eğitim-Sen) Uşak Şubesi, kuruluşunun birinci yıl dönümü münasebetiyle hazır kahve dağıttı.271 kurumda yaklaşık 5 bin eğitim...

Uşak Aktif Eğitim-Sen öğretmenlere 5 bin kahve dağıttı
Uşak merkez, ilçe, belde ve köylerinde görev yapan yaklaşık 5 bin öğretmene, Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Eğitim-Sen) Uşak Şubesi, kuruluşunun birinci yıl dönümü münasebetiyle hazır kahve dağıttı.

271 kurumda yaklaşık 5 bin eğitim çalışanına ulaştıklarını söyleyen Aktif Eğitimciler Sendikası Uşak İl Temsilcisi Nihat Çakın, "Etkinlik kapsamında eğitimcilere, iki adet hazır kahve ve tanıtım prospektüsü, bir ambalaj içerisinde sunulmuştur. Sendika üyeleri fikir bazında, ambalaj aşamasında ve dağıtım esnasında destek ve gayretleriyle büyük bir özveride bulunarak, etkinliğin gerçekleşmesine katkı sunmuşlardır." dedi. Çakın, "Bir gün değil, bir ömür öğretmenim. Bir gün değil, her gün öğretmenim." sloganı çerçevesinde yıl boyu faaliyetlerinin devam edeceğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER