HaberlerÜlkü Ocakları üyeleri, Sultan Ceylan'ın ölümüyle ilgili açıklama yaptı

Ülkü Ocakları üyeleri, Sultan Ceylan'ın ölümüyle ilgili açıklama yaptı

Çankırı Ülkü Ocakları üyeleri, Karatekin Üniversitesi öğrencisi Sultan Ceylan geçirdiği hayatını kaybetmesi ile ilgili açıklama yaptı. Çankırı Ülkü Ocakları üniversite birimi adına açıklama yapan Samet Cenk, Sultan Ceylan'ın ölümünde...

Ülkü Ocakları üyeleri, Sultan Ceylan'ın ölümüyle ilgili açıklama yaptı
Çankırı Ülkü Ocakları üyeleri, Karatekin Üniversitesi öğrencisi Sultan Ceylan geçirdiği hayatını kaybetmesi ile ilgili açıklama yaptı. Çankırı Ülkü Ocakları üniversite birimi adına açıklama yapan Samet Cenk, Sultan Ceylan'ın ölümünde ihmal olduğunu savundu.

    Kampüs önünde açıklama yapan Ülkü Ocakları üniversite birimi üyeleri adına konuşan Samet Çenk, "11 Kasım 2014 tarihinde Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde öğrenim gören ve Kredi Yurtlar Kurumu'nda kalan Sultan Ceylan adlı öğrenci kardeşimizin ihmaller sonucu hayatını kaybetmesine tanık olduk. Saat 16.45 sularında yurt kantini önünde kalp krizi geçirmiştir ve yurt öğrencilerinin yardımları sayesinde ambulans çağrılması sağlanmıştır. Bu konuda yapılan ihmallerin Çankırı Ülkü Ocakları olarak bizlere rahatsızlık verdiğini ve derin üzüntü içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu olay hepimizin başına gelebilirdi. Bir daha bu gibi acı olayların yaşanmaması için yetkilileri göreve davet ediyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER