HaberlerTatvan’da öğretmenler yemekte buluştu

Tatvan’da öğretmenler yemekte buluştu

Bitlis’in Tatvan ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere yemek ikramında bulunuldu.Tatvan Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliklerin ardından Öğretmenler Günü etkinlikleri özel bir restorantta öğretmenlere yemek...

Tatvan’da öğretmenler yemekte buluştu
Bitlis’in Tatvan ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere yemek ikramında bulunuldu.

Tatvan Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliklerin ardından Öğretmenler Günü etkinlikleri özel bir restorantta öğretmenlere yemek ikramında bulunulmasıyla devam etti. Düzenlenen yemek programında konuşan Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, “Öğretmenlerimizin yaptıkları işin parasal karşılığı kesinlikle yok. Ama buna emin olun ki gönüllerde edindiğiniz yerinde parasal karşılığı yok. O bana kalırsa paradan çok daha değerli ve önemlidir. İnşallah siz öğretmenlerimizin gayretli çalışmaları ve desteğiyle artık insanımızdaki o potansiyel ve güzellikler ortaya çıkıyor. Bizlerde eğitim noktasında gelen bütün teklifleri ve projeleri değerlendirmeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Ben bu vesile ile geleceğin teminatı öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin gününü tebrik ediyor, mesleklerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ise, “Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın yetişmesinde her türlü fedakarlığı gösteren siz değerli öğretmenlerimize çoksey borçluyuz. 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü tebrik ediyor, icra ettiğiniz bu kutsal görevde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Düzenlenen yemek programına Kaymakam Murat Erkan ve eşi Çiğdem Erkan, Belediye Başkanı Fettah Aksoy ve ilçede görev yapan öğretmenler katıldı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER