HaberlerŞehidin ismi Pursaklar’daki parkta yaşayacak

Şehidin ismi Pursaklar’daki parkta yaşayacak

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü hizmete açtığı yeni bir parka Şehit Astsubay Murat Düğer’in adını vererek şehitlerin aziz hatırasını yaşatıyor. Her geçen yıl kişi başına düşen yeşil alan oranını artıran Fen İşleri...

Şehidin ismi Pursaklar’daki parkta yaşayacak
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü hizmete açtığı yeni bir parka Şehit Astsubay Murat Düğer’in adını vererek şehitlerin aziz hatırasını yaşatıyor.

Her geçen yıl kişi başına düşen yeşil alan oranını artıran Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Pursaklar Ehli Beyt Kur’an Kursu yanındaki 4 dönümlük bir parkı daha tamamlayarak halkının hizmetine sundu. İçerisinde spor aletleri, şelale, kamelyalar, ağaçlar ve çiçeklerin de bulunduğu parka, Afyon’daki patlamada şehit olan Astsubay Murat Düğer’in adı verildi. Şehitlerin aziz hatırasını Pursaklar’da yaşatan Belediye Başkanı Selçuk Çetin "Şehitlerimizin aziz hatırasını yaşatmamız gerekiyor. İlçede aziz şehitlerimizin isimlerini hep yaşatacağız. Bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum." dedi.

Çevre düzenlemesi ve yeşil alan çalışmaları da tamamlanan 4 dönümlük park, halkın hizmetine sunuldu. İlçede park ve yeşil alan çalışmalarının çoğalmasından memnun kalan mahalle sakinleri, Başkan Çetin’e teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER