HaberlerPursaklar'da sirk gösterisi

Pursaklar'da sirk gösterisi

Pursaklar Belediyesi Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki sirk gösterisi izleyenleri heyecanlandırdı. Hemen her yaştan izleyicinin bulunduğu salonu coşturan göstericiler, yaptıkları estetik ve akrobatik hareketlerle tam not aldı. Birbirinden...

Pursaklar'da sirk gösterisi
Pursaklar Belediyesi Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki sirk gösterisi izleyenleri heyecanlandırdı. Hemen her yaştan izleyicinin bulunduğu salonu coşturan göstericiler, yaptıkları estetik ve akrobatik hareketlerle tam not aldı.

Birbirinden yetenekli kişilerin bir araya gelerek ortaya koydukları gösteride akrobatlar, palyaçolar, eğitimli hayvanlar ve cambazlar sahne aldı. Gösterileri Belediye Başkanı Yardımcısı Nedim Erçetin de izledi. Gösteriyi başarılı bulan Nedim Erçetin, "Pursaklar Saray Mahallemize böyle bir kültür merkezi kazandırmak ve buraları hemşerilerimizin hizmetine sunmak çok önemli bir hizmettir. Hemşerilerimiz burada eğlendi. Onları mutluluğuna şahit olduk. Başkanımız Sayın Selçuk Çetin’e güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER