HaberlerÖğretmenler Voleybol Turnuvası'nın birincisi Özel Konuralp oldu

Öğretmenler Voleybol Turnuvası'nın birincisi Özel Konuralp oldu

Özel Konuralp Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen Öğretmenler Voleybol Turnuvası’nda birinci oldu.Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü spor faaliyetlerinin artırılarak...

Öğretmenler Voleybol Turnuvası'nın birincisi Özel Konuralp oldu
Özel Konuralp Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen Öğretmenler Voleybol Turnuvası’nda birinci oldu.

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü spor faaliyetlerinin artırılarak yaygınlaşması, birlik ve beraberliğin artırılması için 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel okullar arası eğitimcilere yönelik voleybol turnuvası düzenledi. Heyecanlı ve çekişmeli mücadelelerin yaşandığı turnuvada Özel Konuralp Koleji öğretmen voleybol takımı bütün rakiplerini yenerek birinci oldu. Ayrıca turnuvanın bireysel ödül alanında da Özel Konuralp Koleji öğretmen oyuncularından Adem Bostan, “En Değerli Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

Beş yıl üst üste yıldız basketbol şampiyonu olan ve bir çok spor dalında çeşitli dereceler aldıklarını hatırlatan Konuralp Koleji Müdürü İsmail Gülen, "Öğretmenlerimizin akademik başarılarının yanında, sportif alanda da başarılı olmaları bizi memnun etti. Bu başarıda emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER