HaberlerÖğretmenler ve eşleri yemekte bir araya geldi

Öğretmenler ve eşleri yemekte bir araya geldi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler için gece düzenlendi. Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, "Öğretmenlerimizin hakkını asla ödeyemeyiz." dedi. Ereğli...

Öğretmenler ve eşleri yemekte bir araya geldi
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler için gece düzenlendi. Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, "Öğretmenlerimizin hakkını asla ödeyemeyiz." dedi.

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Büyük Anadolu Otel'de düzenlenen yemeğe Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ), Ereğli Eğitim Fakültesi (EEF) Dekanı Profesör Doktor Ali Azar, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, belde belediye başkanları, daire müdürleri, ilçede görev yapan öğretmenler ve eşleri katıldı.

Düzenlenen yemekle ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, liseli öğrencilerin geçirdiği kazada hayatını kaybeden öğrenciye Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Öğretmenlerin hakkının asla ödenemeyeceğini dile getiren Özbek, "Özellikle elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden öğrencimize Allah'tan rahmet diliyorum. Kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Kazada yaralanan diğer öğrencilerimize acil şifalar, ailelerine geçmiş olsun diliyorum. Bu program daha güzel olacaktı. Ancak o elim kazadan dolayı sönük bir program oldu. Öğretmenlerimizi bir arada görmek, burada onlarla birlikte olmaktan il milli eğitim müdürü olarak gurur duydum. İnşallah öğretmenlerimizin tüm günleri ve geceleri bu şekilde olur. Öğretmenlere ne kadar hizmet etsek, emek sarf etsek yine de emeklerini ödeyemeyiz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER