HaberlerMUSKİ'nin araç filosu genişliyor

MUSKİ'nin araç filosu genişliyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, araç filosunu genişletiyor. Bu kapsamda kanal kazma ve yükleme işlerinde kullanılmak üzere üç yeni araç alındı. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü'nden...

MUSKİ'nin araç filosu genişliyor
Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, araç filosunu genişletiyor. Bu kapsamda kanal kazma ve yükleme işlerinde kullanılmak üzere üç yeni araç alındı. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü'nden 16 iş gününde alımı tamamlanan iş makineleri, MUSKİ'ye teslim edildi.

MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, yaptığı açıklamada yeni alınan araçlarla birlikte şehirde meydana gelen sıkıntılara daha kısa sürede müdahale edeceklerini söyledi. Araç filolarının artmasıyla hizmet kalitesinin de arttırdığını belirten Ülgen, "MUSKİ olarak yeni bir oluşum içerisine girdik. Bu kapsamda filomuzdaki araç sayısını arttırıyoruz. Şu an filomuzda, 123'ü iş makinesi olmak üzere toplam 318 aracımız var. Teknik donanımımızın kalitesini arttırmaya ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER