HaberlerMalatya Gazeteciler Cemiyeti 25. yılını kutluyor

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 25. yılını kutluyor

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, cemiyetin 25. kuruluş yıldönümü çerçevesinde 6 Aralık’ta bir gece düzenleyeceklerini belirtti. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karaduman ile cemiyet yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi...

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 25. yılını kutluyor
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, cemiyetin 25. kuruluş yıldönümü çerçevesinde 6 Aralık’ta bir gece düzenleyeceklerini belirtti.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karaduman ile cemiyet yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Haydar Karaduman, ziyarette yaptığı konuşmada, 25. kuruluş yıldönümünü 6 Aralık’ta düzenleyecekleri bir etkinlikle kutlamayı planladıklarını ifade etti. Başkan Selahattin Gürkan’ı da kutlama etkinliğine davet eden Karaduman, “6 Aralık'ta yapacağımız gecemize davet için buradayız. Malatya Gazeteciler Cemiyeti olarak başkanımızın hizmetlerinden dolayı kendisini kutluyoruz.” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nin 25. yılını kutladığını ifade eden Gürkan, “Haydar Karaduman ‘Gazeteciler olarak sorunlarımız var ama, sorumluluklarımız daha büyük’ diye bir ifade kullanmıştı. Bütün meslek grupları ve yöneticiler için bir düstur olması gereken bir ifadedir. Ben kendilerini burada görmekten, ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Kendilerinin 6 Aralık'ta 25’inci yılı doldurup, 26’ncı yılına girmesi münasebetiyle düzenlenecek olan törene de katılma hususunda gayret göstereceğiz.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER