HaberlerKent Konseyi üyeleri Vali Büyük’ü ziyaret etti

Kent Konseyi üyeleri Vali Büyük’ü ziyaret etti

Adana Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen, Genel Sekreter Ekrem Aslan ve yürütme kurulu üyeleri, Adana Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti. Kadın Meclisi Başkanı Zeynep Serap Baltacı ve Engelli Meclisi Başkanı Ali Duran Karakaya’nın...

Kent Konseyi üyeleri Vali Büyük’ü ziyaret etti
Adana Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen, Genel Sekreter Ekrem Aslan ve yürütme kurulu üyeleri, Adana Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Kadın Meclisi Başkanı Zeynep Serap Baltacı ve Engelli Meclisi Başkanı Ali Duran Karakaya’nın da katıldığı ziyarette; Adana Kent Konseyi’nin 2015 yılı plan ve projeleriyle ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu. Vali Mustafa Büyük, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kent Konseylerinin şehrin gelişmesinde önemli rol oynadığını belirten Büyük, "Adana’mızın morale ihtiyacı var. Adana Valiliği olarak, Kent Konseyi’nin şehrimize sunacağı projeler noktasında işbirliğine ve desteğe hazırız." diye konuştu.

Adana Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen ise "Elbette herkesin bir siyasi görüşü vardır, ancak bu salonda toplanan bizler, siyaset üstü bir anlayışla Adana için birlikte çalışacağız. Bu süreçte başta Adana Valiliğimiz olmak üzere şehrimizdeki tüm kurumların desteğine ihtiyacımız var." dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER