HaberlerGönen’de belediyeden kış önlemi

Gönen’de belediyeden kış önlemi

Gönen Ekşidere ve Güneşli mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmaları ile birlikte yağmur suyu kanallarında temizleme çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen çalışmaları yerinde izledi.Balıkesir’in...

Gönen’de belediyeden kış önlemi
Gönen Ekşidere ve Güneşli mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmaları ile birlikte yağmur suyu kanallarında temizleme çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen çalışmaları yerinde izledi.

Balıkesir’in Gönen Ekşidere ve Güneşli mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen, yol çalışmaları ile birlikte yağmur suyu kanallarının da temizlendiğini söyledi. Dökmen, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ın talimatı ile çalışmaları 101 mahalleye de uygulayacaklarını söyledi. Kış aylarının yoğun yağışlı geçmesi beklenirken, belediye ekipleri yoğun yağışlardan meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçmek için çalışmalarını sıklaştırdı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER