HaberlerGölbaşı semtinde bir cadde 5 sokak asfaltlandı

Gölbaşı semtinde bir cadde 5 sokak asfaltlandı

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ağırnas bölgesi, Gölbaşı semtinde yer alan yollarda genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını, bir cadde ile 5 sokakta yoğun bir asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini...

Gölbaşı semtinde bir cadde 5 sokak asfaltlandı
Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ağırnas bölgesi, Gölbaşı semtinde yer alan yollarda genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını, bir cadde ile 5 sokakta yoğun bir asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini bildirdi.

    Yapılan çalışmaların semt halkına hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Ağırnas bölgesi, Gölbaşı semtinde güvenli ve seri bir ulaşım için öncelikle imar planında yer alan cadde ve sokaklar açıldı. Gölbaşı çevresi ile ve doğası ile uyumlu çalışmalar başlatılmıştır. Bu semte yer alan bir cadde ile 5 sokak ve bunlara bağlantılı tüm yollarda alt yapı çalışmasını gerçekleştirdik. Asfaltlama çalışmasını da tamamladık. Yol genişletme ve çevre düzenleme sonrası Gölbaşı semtinin tüm yolları asfaltlandı. Semt halkına hayırlı olsun. Gölbaşı semtinde geçen hafta cuma günü halk günü yapmıştık. Bu halk gününde öğrencilere ekmek arası döner ve vatandaşlara aşure ikramında bulunmuştuk. Bu ziyarette Gölbaşı halkı bizden yollarının kış ayı gelmeden yağmur ve çamurdan kurtulmak istediklerini belirttiler. Bizde hafta sonu planlı bir çalışma ile Gölbaşı'nda 2 bin 500 ton asfalt kullanarak isteklerini yerine getirdik. Çamurdan kurtuldular."

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER