HaberlerGazeteciler Cemiyeti üyeleri Boydak’ı ziyaret etti

Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Boydak’ı ziyaret etti

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Mehmet Uğurlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı ziyaret etti.     Ziyaretten...

Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Boydak’ı ziyaret etti
Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Mehmet Uğurlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı ziyaret etti.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, özgür basının önemine değinerek "Basın kuruluşları bulundukları bölgelerde denetim mekanizması görevini üstlenen kuruluşlardır. Yeter ki iyi niyetle ve objektif bir şekilde toplumun haber alma özgürlüğüne destek verilsin. Haber almaların özgürce yaşandığı ülkeler gelişmiş ülkelerdir. Bu ülkelerin gelişmesine de gazetecilerin büyük bir katkısının olduğunu söyleyebilirim. Bizde KAYSO olarak Kayserimizdeki basın yayın organlarına elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz." dedi.

    Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise desteklerinden dolayı KAYSO Başkanı Boydak’a teşekkür ederek kendilerinin de yönetim olarak gazetecilik mesleğini daha ilerilere taşımak adına üzerlerine düşenin en iyisini yapmaya gayret edeceklerini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER