HaberlerEski Bakan Matkap: Tarafsız Cumhurbaşkanı oy dileniyor

Eski Bakan Matkap: Tarafsız Cumhurbaşkanı oy dileniyor

Hatay’ın Erzin ilçesinde konuşan CHP Parti Meclisi Üyesi Nihat Matkap, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, “Cumhurbaşkanlığı'nı bırakmış meydan meydan oy dileniyor.” dedi. Haziran ayının ilk haftası yapılacak genel seçim öncesi partilerdeki...

Eski Bakan Matkap: Tarafsız Cumhurbaşkanı oy dileniyor
Hatay’ın Erzin ilçesinde konuşan CHP Parti Meclisi Üyesi Nihat Matkap, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, “Cumhurbaşkanlığı'nı bırakmış meydan meydan oy dileniyor.” dedi.

Haziran ayının ilk haftası yapılacak genel seçim öncesi partilerdeki hareketlilik devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Nihat Matkap, Hatay’dan milletvekilliğine aday oldu. Seçim çalışmaları kapsamında CHP Erzin ilçe teşkilatını ziyaret eden Matkap'ı, burada İlçe Başkanı Ali Sarar ve 300 kadar partili karşıladı.

7 Haziran’da yapılacak seçimin kritik olduğunu söyleyen Nihat Matkap, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarafsız olması gerekirken 400 milletvekili istemesine büyük tepki gösterdi. “Cumhurbaşkanlığını bırakmış meydan meydan oy dileniyor” diyen CHP’li Matkap, “Çünkü Tayyip Erdoğan ülkeye hiç bir şey vaat etmiyor. hiç bir şey anlatmıyor. Sadece 400 milletvekili istiyor meydan meydan dolaşıp oy istiyor partisi adına hakkında değil.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER