HaberlerDevlet Hastanesi çalışanları kan bağışında bulundu

Devlet Hastanesi çalışanları kan bağışında bulundu

Malatya Kızılay Şubesi işbirliği ile Adıyaman'ın Kahta İlçe Devlet Hastanesi’nde açılan stantla kan bağışı kampanyası düzenlendi.Kahta Devlet Hastanesi’nde açılan kan bağışı standı Başhekim İlyas Öner’in teşvikiyle büyük...

Devlet Hastanesi çalışanları kan bağışında bulundu
Malatya Kızılay Şubesi işbirliği ile Adıyaman'ın Kahta İlçe Devlet Hastanesi’nde açılan stantla kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Kahta Devlet Hastanesi’nde açılan kan bağışı standı Başhekim İlyas Öner’in teşvikiyle büyük ilgi gördü. Kan Alım Merkezi ekipleri tarafından gerçekleşen kan bağışı kampanyasına, hastane çalışanları ve vatandaşlar katıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. R. İlyas Öner; “Malatya Kızılay Şubesi ile işbirliği yaparak hastanemizde kan bağışı kampanyası düzenledik. Kan bağışına destek vermeliyiz. Kan vermeliyiz ki, ihtiyacımız olduğunda kan bulabilelim. Bizler de tüm çalışanlarımızla birlikte kan bağışı kampanyasına katıldık. Günler öncesinden çağrıda bulunduk. Vatandaşlarımız da yoğun ilgi gösteriyor. Sağlıklı her bireyin kan bağışında bulunmasının bir vatandaşlık görevi olduğuna inanıyoruz. Kampanyaya destek veren tüm gönüllü çalışanlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER