HaberlerBurç Vural, Oryantiring’te Türkiye 8.’si oldu

Burç Vural, Oryantiring’te Türkiye 8.’si oldu

Özel Burç Vural Liseleri, Adana’yı temsil ettiği Türkiye Liseler arası Oryantiring Yarışması'nda Türkiye 8.’si olarak şehre döndü.Özel Burç Okulları Genel Müdürü Sultan Sözeri, Muğla’dan gelen haberle büyük sevinç yaşadıklarını...

Burç Vural, Oryantiring’te Türkiye 8.’si oldu
Özel Burç Vural Liseleri, Adana’yı temsil ettiği Türkiye Liseler arası Oryantiring Yarışması'nda Türkiye 8.’si olarak şehre döndü.Özel Burç Okulları Genel Müdürü Sultan Sözeri, Muğla’dan gelen haberle büyük sevinç yaşadıklarını belirterek, Türkiye 8.’liğinin kazanılmasında emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti. Sözeri, “Okul olarak eğitime verdiğimiz değer kadar, spora da değer veriyoruz. Çünkü Burç Okulları olarak bilgili, kültürlü, bilinçli ve sağlıklı bireyler yetiştirmeye çalışıyoruz. Sağlıklı bir yaşam için ise spor yapmak şart. İşte bu alışkanlığı biz çocuklarımıza küçük yaşlarda benimsetmeye çalışıyoruz. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum."dedi.
Özel Burç Vural Liseleri Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Gürgiç ise öğrencilerinin çok büyük bir başarıya imza attığını vurguladı. Gürgiç, “Öğrencilerim bu başarıyı elde etmek için çok çalıştı. Büyük fedakarlıklar sonucunda Türkiye 8.’liğini elde etmenin onurunu yaşıyoruz.” diye konuştu. Özel Burç Vural Lisesi Okul Müdürü Abdullah Akça ise Türkiye 8.’liğinin kazanılmasında emeği geçenlere tebriklerini sundu. Burçlu öğrenciler, gelecek yıl daha büyük başarılara imza atmak için şimdiden çalışmaya başladıklarını bildirdi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER