HaberlerBitlis GS Derneği futbol okulu için sözleşme imzaladı

Bitlis GS Derneği futbol okulu için sözleşme imzaladı

Bitlis’in Tatvan ilçesinde futbol okulu açan Bitlis Galatasaray Taraftar Derneği eski futbolculardan Turan Bilge ile futbol hocalığı için 1 yıllık sözleşme imzaladı. Dernek binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Dernek Başkanı İdris...

Bitlis GS Derneği futbol okulu için sözleşme imzaladı
Bitlis’in Tatvan ilçesinde futbol okulu açan Bitlis Galatasaray Taraftar Derneği eski futbolculardan Turan Bilge ile futbol hocalığı için 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Dernek binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Dernek Başkanı İdris Dağdağan, bir dönem profesyonel anlamda futbol oynayan eski futbolculardan Turan Bilge ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Yapılan sözleşmeden sonra futbol okulunun yeni hocası Turan Bilge’nin futbol kariyerinde ki başarıları bundan sonra öğrencilerine yansıtacağını belirten İdris Dağdağan, “Bir yıllık sözleşmenin gerek Bitlisimiz gerek derneğimiz ve gerekse kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hocamız kendi futbol kariyerinde ki başarılı grafiği yetiştireceği öğrencilerine de yansıtacak ve ilçemizden çok sayıda başarılı sporcu yetişecektir. Zaten dernek kuruluş amaçlarımızın başında da ilimizde bulunan başarılı yetenekleri keşfedip eğittikten sonra büyük takımlarda futbol oynamalarını sağlamaktır. Hocamızla yapılan sözleşme ile birlikte okul kayıtlarımızda devam etmektedir. Futbol okulu için olan kayıtlarımız 7 – 15 yaş aralığında ki erkek öğrencileri kapsamaktadır. Futbol okulumuza kayıt olan öğrencilerimizin derneğimize başvurmaları gerekmektedir. Ben bu vesile tekrar yaptığımız sözleşmenin hayırlı olmasını diliyor, değerli hocama da bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Bir yıllık sözleşmeye imza atan Bitlis Tatvan Galatasaray Futbol Okulu Hocası Turan Bilge ise, Galatasaray ve taraftarların da desteğini arkasına alarak Bitlis’te güzel işlere imza atacaklarına inandığını söyledi. Vakit kaybetmeden hemen çalışmalara başlayacaklarını kaydeden Bilge, “Gerek ilimizde ve gerekse ilçemizde gerçekten başarılı olan birçok öğrencimiz bulunuyor. Bizler de açılan bu okul sayesinde bu yetenekleri tek tek keşfedip iyi bir eğitimden sonra büyük takımlarda top koşturmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. İnşallah yapacağımız başarılı çalışmalarla açılan okulumuzun meyvelerini kısa sürede almış olacağız. Ben bu vesile ile yaptığımız sözleşmenin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER