HaberlerBelediye vezneleri hafta sonu da açık olacak

Belediye vezneleri hafta sonu da açık olacak

Osmaniye Belediyesi’nde bu hafta sonu belediye içerisindeki merkez veznelerin açık olacağı kaydedildi. Torba yasa kapsamında belediyeye borcu olan vatandaşlar için başlatılan yapılandırmada 1 Aralık Pazartesi günü süre doluyor. Osmaniye...

Belediye vezneleri hafta sonu da açık olacak
Osmaniye Belediyesi’nde bu hafta sonu belediye içerisindeki merkez veznelerin açık olacağı kaydedildi. Torba yasa kapsamında belediyeye borcu olan vatandaşlar için başlatılan yapılandırmada 1 Aralık Pazartesi günü süre doluyor.

Osmaniye Belediyesi’ne su, emlak ve çevre temizlik vergisi borcu olan vatandaşlara faizsiz ve taksitle ödeme kolaylığı sağlayan yasadan yararlanmak için son birkaç güne girildi. Yapılandırmadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, Osmaniye Belediyesi’nin Mali Hizmetler Müdürlüğü veznelerine başvurularını yaparak kanundan faydalanabilecek. Mükelleflerin ana borçları sabit kalarak faizleri TEFE ve ÜFE oranına göre yeniden yapılandırılıp, taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlanıyor. Osmaniye Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yaptığı açıklama ile bu hafta sonu belediye içerisindeki tüm veznelerin açık olacağını duyururken, Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin 2. taksitinin de son ödeme tarihinin aynı süre içerisinde biteceğini hatırlattı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER