HaberlerBaşkan Saka'ya eğitime katkı plaketi verildi

Başkan Saka'ya eğitime katkı plaketi verildi

Balıkesir'in Edremit ilçesinde Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, Belediye Başkanı Kamil Saka’ya eğitime desteklerınden dolayı teşekkür plaketi verildi.Şükrü Tunar Kültür Merkezi’ndeki programda konuşan Başkan Saka,...

Başkan Saka'ya eğitime katkı plaketi verildi
Balıkesir'in Edremit ilçesinde Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, Belediye Başkanı Kamil Saka’ya eğitime desteklerınden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Şükrü Tunar Kültür Merkezi’ndeki programda konuşan Başkan Saka, bir öğretmen çocuğu olarak eğitimin önemini çok iyi bildiğini ifade etti. Saka, “Öğrenmenin ve öğretmenin hiçbir zaman yaşı ve sınırı olmadığını düşünüyorum. Geçmiş dönemdeki görev sürelerim de dahil olmak üzere her zaman ve her koşulda, yönettiğim kurumların imkanları çerçevesinde eğitime destek oldum ve olmaya da devam edeceğim. Eğitime yapılan yatırımları, geleceğimize yönelik en önemli ve ciddi yatırımlar olarak gördüğümü de her platformda dile getirmeye devam ediyorum. Böylesine anlamlı ve özel bir günde şahsıma layık görülen plaket için de tüm eğitim camiasına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER