HaberlerBaşkan Saka Edremit Kent Konseyi Başkanı seçildi

Başkan Saka Edremit Kent Konseyi Başkanı seçildi

Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Kent Konseyi Başkanı seçildi. Karar, Edremit Kent Konseyi üyelerinin toplantısında oybirliğiyle alındı.Başkan Saka ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı konsey toplantısında,...

Başkan Saka Edremit Kent Konseyi Başkanı seçildi
Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Kent Konseyi Başkanı seçildi. Karar, Edremit Kent Konseyi üyelerinin toplantısında oybirliğiyle alındı.

Başkan Saka ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı konsey toplantısında, ilçe genelindeki derneklerin ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri söz alarak konuşma yaptı. Edremit’i şeffaf ve adaletli bir yönetim anlayışıyla idare etmek gayesinde olduklarını ve adımlarını buna göre attıklarını belirten Saka, hangi etnik kimlikten olursa olsun her kesimin kent konseyinde söz sahibi olduğunu belirtti. Kent konseyinde alınacak kararların Edremit’in geleceğe dönük yönetim anlayışına da şekil vereceğini belirterek, çağdaş ve marka kent olabilmek için belediye, kent konseyi, bütün siyasi partiler, dernekler ve sivil toplum kuruluşlarının yekvücut halinde hareket etmesi gerektiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER