HaberlerBafra Şehit Erkut Yılmaz Anadolu Lisesi, şampiyonluklara abone

Bafra Şehit Erkut Yılmaz Anadolu Lisesi, şampiyonluklara abone

Samsun’un Bafra ilçesinde Şehir Stadyumu yanında yapılan Liseler Arası Futbol Turnuvası'nda Kızılırmak Lisesi'ni 2-0 yenen Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon odu.Konu hakkında açıklama yapan okul yetkilileri; “Yapılan...

Bafra Şehit Erkut Yılmaz Anadolu Lisesi, şampiyonluklara abone
Samsun’un Bafra ilçesinde Şehir Stadyumu yanında yapılan Liseler Arası Futbol Turnuvası'nda Kızılırmak Lisesi'ni 2-0 yenen Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon odu.
Konu hakkında açıklama yapan okul yetkilileri; “Yapılan müSabakalarda gruplarda Bafra Kızılırmak Lisesi ile 2-2 berabere kaldık. Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi'ni 4-0, Galip Öztürk Lisesi'ni 6-2 yenerek yarı finale çıktık. Yarı finalde Bafra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'ni (E.M.L) 7-0 yenerek finale kaldık. Final müSabakasında ise Bafra Kızılırmak Lisesi'ni 2-0 yenerek üst üste 2.kez namağlup bir şekilde şampiyon olduk. Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ilçemizi Samsun elemelerinde temsil etmeye hak kazanmış bu yıl büyük başarılar hedefiyle yoluna devam etmektedir.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER