HaberlerAlpagu Federasyonu eğitim semineri ve kuşak sınavı düzenleyecek

Alpagu Federasyonu eğitim semineri ve kuşak sınavı düzenleyecek

Samsun'da kurulan Alpagu Kültür Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Sebahattin Çam 19, 20 ve 21 Aralık tarihleri arasında kuşak sınavı ve antrenörler için eğitim semineri düzenleyeceklerini açıkladı. Judo, kungfu, kikboks, tekvando, muay...

Alpagu Federasyonu eğitim semineri ve kuşak sınavı düzenleyecek
Samsun'da kurulan Alpagu Kültür Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Sebahattin Çam 19, 20 ve 21 Aralık tarihleri arasında kuşak sınavı ve antrenörler için eğitim semineri düzenleyeceklerini açıkladı.

Judo, kungfu, kikboks, tekvando, muay thai ve wushu antrenörlerinin içerisinde bulunduğu Alpagu Kültür Sporları Federasyonu'nun Yönetim Kurulu üyeleri, federasyonun spor tesislerinde değerlendirme toplantısı yaptı. Antenörler değerlendirmesinde alpagu spor müsabakalarında uygulanacak puanlama sistemini belirledi.

Alpagu Kültür Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Sebahattin Çam yaptığı açıklamada "Federasyonumuzun yönetim kurulu üyeleri olan değerli anterönerlerimiz alpagu müsabakalarında uygulanacak teknik taktik uygulamaları ve puanlama sistemini uygulamalı olarak anlattılar. 19, 20 ve 21 Aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde ki ilk seminerimizi ve kuşak sınavımızı Samsun'da düzenleyeceğiz. "dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER