HaberlerAktif Eğitimciler, Midyat’ta öğretmenlerle buluştu

Aktif Eğitimciler, Midyat’ta öğretmenlerle buluştu

Aktif Eğitimciler Sendikası Mardin Temsilciği, Midyat’ta Öğretmenler Günü programı düzenledi. Programa, Midyat ve Dargeçit’teki sendika üyeleri de katıldı.Bir lokantada bir araya gelen üyeler, programa aileleriyle birlikte katıldı. Kur’an-ı...

Aktif Eğitimciler, Midyat’ta öğretmenlerle buluştu
Aktif Eğitimciler Sendikası Mardin Temsilciği, Midyat’ta Öğretmenler Günü programı düzenledi. Programa, Midyat ve Dargeçit’teki sendika üyeleri de katıldı.

Bir lokantada bir araya gelen üyeler, programa aileleriyle birlikte katıldı. Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan Öğretmenler Günü programına Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Sen) Mardin İl Temsilcisi Muharrem Yıldız, Mardin Eğitimciler Derneği Başkanı Yüksel Özdemir, Aktif Öğretmenler Derneği Başkanı Hasan Çelik, Aktif Sen’in Midyat ve Dargeçit’te bulunan üyeleri hazır bulundu.

Yemekli etkinlikte kısa bir konuşma yapan Aktif Sen Mardin İl Temsilcisi Muharrem Yıldız, son dönemde milli eğitimde yaşanan kayırmacı, ötekileştirici ve adaletsiz uygulamaların ülkeye ve eğitim camiasına zarar verdiğini söyledi.

Çeşitli etkinliklerin yapıldığı program, hayatını kaybeden öğretmenlere dua edilmesiyle sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER