HaberlerAdana BTÜ öğrencileri işadamları ile tiyatroda buluştu

Adana BTÜ öğrencileri işadamları ile tiyatroda buluştu

Adana BTÜ ve Refleks Gazetesi işbirliği ile 'İşe Derse Tiyatro Arası' isimli sosyal etkinlik, Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenen “Sevgili Doktor” adlı oyun ile gerçekleşti. İş dünyası ve üniversite...

Adana BTÜ öğrencileri işadamları ile tiyatroda buluştu
Adana BTÜ ve Refleks Gazetesi işbirliği ile 'İşe Derse Tiyatro Arası' isimli sosyal etkinlik, Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenen “Sevgili Doktor” adlı oyun ile gerçekleşti.

İş dünyası ve üniversite öğrencilerini tiyatro paydasında bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik kapsamında Adana BTÜ öğrencileri oyun öncesi verilen kokteylde iş dünyasından temsilcilerle bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldu. Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça ve TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden’in de hazır bulunduğu etkinliğe Adana Sanayi Odası, Adana Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve TOBB Kadın Girişimciler Adana Kurulu üyeleri destek sağladı. Tüm koltukların dolduğu etkinlik sonunda Rektör Prof. Dr. Adem Ersoy oyuncuları kutlayarak üniversite adına çiçek sundu.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER