HaberlerYaşamYetimler Vakfı Van'da yetimlerin yüzünü güldürdü

Yetimler Vakfı Van'da yetimlerin yüzünü güldürdü

Merkezi Diyarbakır'da bulunan Yetimler Vakfı, "Bir Bot Bir Mont" kampanyası kapsamında Van Temsilciliği aracılığıyla daha önce tespit edilen 50 yetim aileye kışlık giyecek yardımında bulundu.

Yetimler Vakfı Van'da yetimlerin yüzünü güldürdü

Yetimler Vakfı Van Temsilciliği'nde aileler ile bir araya gelen vakıf yetkilileri, ailelerle bir süre sohbet ederek diğer eksikleri not ettikten sonra çocuklar için hazırladıkları bot ve montları hediye etti.

Yetimler Vakfı gönüllülerinden Emrullah Akay, "Yetimler Vakfı Van Temsilciliği olarak 'Bir Bot Bir Mont' projesi kapsamında Van'da 50 yetim kardeşimize kıyafet desteğinde bulunduk. Bu yardımlarda emeği geçen tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizler bu yardımları yaparken hem mutlu olduk hem de kardeşlerimiz mutlu ettik. Sizler de yetim kardeşlerimiz sevindirmek istiyorsanız destek verebilirsiniz. Bizler çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda Yetimler Vakfı olarak her ay düzenli olarak belirlediğimiz yetim ailelere nakdi yardım desteğinde bulunuyoruz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Yeni doğan 6 ayaklı kuzu görenleri şaşırtıyorYeni doğan 6 ayaklı kuzu görenleri şaşırtıyorVan'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyorVan'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyorDüzce'de yaban hayvanlar için doğaya yem bırakıldıDüzce'de yaban hayvanlar için doğaya yem bırakıldıKış şartları ve pandemi hayvan besicilerini olumsuz etkiliyorKış şartları ve pandemi hayvan besicilerini olumsuz etkiliyorAdıyamanlı depremzedeler: Konutlarımıza başlanmasa sandığa gitmeyeceğizAdıyamanlı depremzedeler: Konutlarımıza başlanmasa sandığa gitmeyeceğiz
SIRADAKİ HABER