HaberlerYaşamViranşehir Umut Kervanı Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine umut oldu

Viranşehir Umut Kervanı Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine umut oldu

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde faaliyetlerde bulunan Viranşehir Umut Kervanı, Ramazan öncesi yardımlarına hız vererek yüzlerce aileye yardımda bulundu.

Viranşehir Umut Kervanı Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine umut oldu

Ramazan ayı nedeniyle yardımlarını artıran Viranşehir Umut Kervanı, muhtaçlara gıda, giyim, kırmızı et ve nakdi para dağıtımında bulundu.

Yardım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Umut Kervanı Viranşehir Temsilcisi Sait Karatay, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere katkı sağlamak istediklerini ifade etti.

Karatay, "Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının gelmesiyle yardım çalışmalarımıza hız verdik. Şu an itibariyle kırmızı et, ayakkabı, gıda kolileri ve nakit paraların bulunduğu zarflardan oluşan yardımlarımızı, tespit ettiğimiz birçok aileye ulaştırdık. Ramazan ayında da yardımlarımız devam edecektir inşallah." dedi.

Yardım yapılan aileler ise memnuniyetlerini dile getirerek Umut Kervanı yetkililerine ve katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER