HaberlerYaşamVan'da lapa lapa kar yağdı

Van'da lapa lapa kar yağdı

Van merkezde sabah saatlerinde hafif başlayan kar yağışı, öğleden sonra etsini arttırdı.

Van'da lapa lapa kar yağdı

Bu yıl yaşanan kuraklık nedeniyle baraj ve göllerdeki su seviyesinin iyice azaldığı ve kurumaya yüz tuttuğu Van'da, kar yağışı etkili oldu.

Yüksek kesimler beyaza bürünürken, şehir merkezinde ise sürücüler zor anlar yaşadı.

Vatandaşlar tarafından sevinçle karşılanan kar yağışının devam edeceğini belirten Meteoroloji 14'üncü Bölge Müdürlüğü, günlük hava tahminlerine göre bölge genelinde havanın çok bulutlu ve kar yağışlı olacağı belirtildi.

Meteoroloji, buzlanma ve don olayı ile birlikte gün boyunca yer yer pus ve sis hadisesi beklendiğinden halkı ve sürücüleri dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER