HaberlerYaşamVan'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyor

Van'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyor

Van Büyükşehir Belediyesi, etkili olan kar yağışı ve tipi sonrası kapanan 16 kırsal mahalle ve 36 mezra yolunu açmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Van'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı karla mücadele ekipleri, sorumluluk alanlarında bulunan mahallelerde yol açma ve kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkale, Gürpınar, Çatak, Çaldıran, Gevaş ve Bahçesaray ilçelerine bağlı mahallerde çalışmalarını sürdüren ekipler, kapanan 16 mahalle ve 36 mezra yolunu açmak için çalışmalarına devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman’daki dereler ıslah edilecekAdıyaman’daki dereler ıslah edilecekKontrollü normalleşme sürecinde Batman’da uygulanacak tedbirler açıklandıKontrollü normalleşme sürecinde Batman’da uygulanacak tedbirler açıklandıVaka tablosunda Batman göze çarpan illerden biri olduVaka tablosunda Batman göze çarpan illerden biri oldu82 yıldır kimliği yok: Oğlu, babasıyla kardeş görünüyor82 yıldır kimliği yok: Oğlu, babasıyla kardeş görünüyor84 yaban hayatı geliştirme sahası ilan edildi84 yaban hayatı geliştirme sahası ilan edildi
SIRADAKİ HABER