HaberlerYaşamUmut Kervan’ından Antalya’da yalnız yaşayan mağdur kadına yardım

Umut Kervan’ından Antalya’da yalnız yaşayan mağdur kadına yardım

Antalya Umut Kervanı, kış aylarının başlamasıyla birlikte tek başına yaşayan mağdur kadına yardımda bulundu.

Umut Kervan’ından Antalya’da yalnız yaşayan mağdur kadına yardım

Yaptığı yardımlarla fakir ve muhtaçları sevindirmeye devam eden Antalya Umut Kervanı, kışlık yakacak ihtiyacı olan ve tek başına yaşayan mağdur kadına odun sobası, kışlık yakacak malzemesi ve gıda ihtiyaçlarını karşılayarak hayır duasını aldı.

Hayırseverler ile muhtaçlar arasında köprü olmayı amaç edinen Umut Kervanı, Antalya’da mağdur kadına kışlık yakacak malzemesi yardımı yaptı.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kışlık yakacaklarını karşılayamayan mağdur Aynur Balıkçı’ya odun sobası, kışlık yakacak ve gıda yardımında bulunduklarını belirten Antalya Umut Kervanı yetkilisi Osman Yıldırım, mağdur kadının ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını söyledi.

Yıldırım, “İhtiyaç sahibi Aynur Balıkçı için odun sobası temin ettik. Arkadaşlarımızla birlikte sobayı evine götürüp kurduk. Ayrıca bacımıza kışlık yakacak odun-kömür ve gıda yardımında bulunduk.” ifadelerini kullandı.

Yardım yapılan Aynur Balıkçı ise Umut Kervan’ına, yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Yeni doğan 6 ayaklı kuzu görenleri şaşırtıyorYeni doğan 6 ayaklı kuzu görenleri şaşırtıyorVan'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyorVan'da kar nedeniyle kapanan yol açma çalışmaları sürüyorDüzce'de yaban hayvanlar için doğaya yem bırakıldıDüzce'de yaban hayvanlar için doğaya yem bırakıldıKış şartları ve pandemi hayvan besicilerini olumsuz etkiliyorKış şartları ve pandemi hayvan besicilerini olumsuz etkiliyorAdıyamanlı depremzedeler: Konutlarımıza başlanmasa sandığa gitmeyeceğizAdıyamanlı depremzedeler: Konutlarımıza başlanmasa sandığa gitmeyeceğiz
SIRADAKİ HABER