HaberlerYaşamSuriyeli öğretmen boğazı kesilerek öldürüldü

Suriyeli öğretmen boğazı kesilerek öldürüldü

Kahramanmaraş’ta, Suriye uyruklu bir öğretmen evde boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.

Suriyeli öğretmen boğazı kesilerek öldürüldü

Merkez Dulkadiroğlu ilçesinde meydana gelen olay, Suriyeli öğretmenin kardeşlerinin eve gelmesiyle ortaya çıktı. İddiaya göre, öğretmen Şuca Gennem 4 ay önce kiraladığı ve bir süre önce ailesiyle birlikte taşındığı Pınarbaşı Mahallesi 7. Sokak'taki eve iki arkadaşıyla birlikte geldi. Suriyeli öğretmenden haber alamayan Gennem’ın kardeşleri, aynı adrese gelerek kapıyı çaldı. Kapının açılmaması üzerine ev sahibinden evin yedek anahtarlarını alarak içeri giren kardeşler, Gennem’ın kanlar içerisindeki cesediyle karşılaştı.

Yapılan ihbar üzerine cinayet mahaline çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler 39 yaşındaki öğretmenin boğazı kesilerek öldürüldüğünü belirledi. Polis, Gennem’in kardeşlerinin verdiği eşkal üzerine mahalle çevresinde arama yaptı. Daha sonra Gennem’in babası ve 3 kardeşi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme polislerinin ev içerisinde delil çalışmasını tamamlamasını ardından Gennem’in cesedi cenaze aracına konularak morga gönderildi.

Polis, cinayet şüphelisi olarak kayıplara karışan kişi ya da kişileri arıyor. Ev sahibi Mustafa Bingöl ise bağrışmalar üzerine dışarı çıktıklarını ve cesetle karşılaştıklarını söyledi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Evlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısıYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısı
SIRADAKİ HABER