HaberlerYaşamKayahan vefat etti! İşte Kayahan Hayatı

Kayahan vefat etti! İşte Kayahan Hayatı

Ünlü Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Kayahan hayatını kaybetti. Peki Kayahan kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Kayahan ne hastasıydı. İşte Kayahan şarkıları, Kayahan hayatı hakkında tüm ayrıntılar.

Kayahan vefat etti! İşte Kayahan Hayatı

Küçük hücreli akciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören sanatçı Kayahan, 3 Nisan 2015 tarihinde Acıbadem Maslak Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

66 yaşındaki sanatçının tedavisini yürüten Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Demir, tedavi süreci hakkında şu bilgileri verdi: “Kayahan 1,5 yıldır ileri evre küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle hastanemizde tedavi görüyordu. İlk dönemde tedaviye çok iyi cevap vermesine rağmen, son dönemde tedaviye gelişen direnç, hastalığın yaygınlaşması ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle maalesef kendisini kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

Kayahan Kimdir vikipedi sayfası için Tıklayın!

Yoğun bakım sorumlusu Prof. Dr. Nahit Çakar ise “Hastamız bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Kayahan, hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Evlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısıYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısı
SIRADAKİ HABER