HaberlerYaşamİbrahim Tatlıses Boşandı!

İbrahim Tatlıses Boşandı!

Şiddetli geçimsizlik nedeniyle mahkemeye başvuran çiftin, tek celsede boşandığı iddia edildi. Peki İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız Boşandı mı? İşte detaylar..

İbrahim Tatlıses Boşandı!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 2 yıl önce evlendiği Eli Ada adlı kızının annesi Ayşegül Yıldız'dan tek celsede boşandı.

Habertürk'ün haberine göre; Küçükçekmece Adliyesi'ne gelen çiftin duruşması yaklaşık 15 dakika saat sürdü. Gizlilik kararı nedeniyle duruşmanın yapıldığı 1. kata hiç kimse alınmadı. "Şiddetli geçimsizlik" gerekçe gösterilerek anlaşmalı olarak yapılan boşanma kararının ardından çift, ayrı ayrı adliyeden ayrıldı. Tatlıses, koruma ordusuyla geldiği adliyenin garajından ayrıldı. Yıldız'ın ise başka bir kapıdan çıktığı öğrenildi.

13 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayıp sol tarafı felç olan Tatlıses, hastanede yattığı sırada 28 Eylül'de Ayşegül Yıldız'la evlenmişti. Zaman zaman ayrılacakları dedikodusu çıkan çift, bu iddiaları yalanlamıştı. Çiftin, 9 Nisan'da Elif Ada adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmişti.

Başbakan Erdoğan ile Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Barzani'nin Diyarbakır'daki tarihi buluşmasında, Kürt sanatçı Şivan Perwer ile sahneye çıkan Tatlıses, 'Benim eğer erkek bir çocuğum olursa, öyle olacak gibi gözüküyor, adını Barış koyacağım. Adı Barış olacak' demişti.

İmparator İbrahim Tatlıses, Fırat dizisini çektiği Bodrum'daki bir sokakta görüp keşfettiği Ayşegül Yıldız'la 28 Eylül 2011'de dünya evine girmişti. Ne Perihan Savaş, ne Derya Tuna ne de Asena'nın nikâh masasına oturtamadığı ünlü türkücünün nikahını Mustafa Sarıgül kıymış, Fatih Terim ile Yüksel Çağlar da nikah şahitliği yapmıştı.

Diğer taraftan;

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, iki yıl önce evlendiği Ayşegül Yıldız'dan Küçükçekmece 3. Aile Ceza Mahkemesi'nde görülen tek duruşmayla boşandı.

DURUŞMANIN YAPILDIĞI KATA KİMSE ALINMADI

Dava bugün Küçükçekmece 3. Aile Ceza Mahkemesi'nde sessiz sedasız bir şekilde gerçekleşti. İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız duruşma salonundaydı. Küçükçekmece Adliyesi'ne gelen çiftin duruşması yaklaşık 15 dakika saat sürdü.

Gizlilik kararı nedeniyle duruşmanın yapıldığı 1. kata hiç kimse alınmadı. "Şiddetli geçimsizlik" gerekçe gösterilerek anlaşmalı olarak yapılan boşanma kararının ardından çift, ayrı ayrı adliyeden ayrıldı. Tatlıses, koruma ordusuyla geldiği adliyenin garajından ayrıldı. Yıldız ise başka bir kapıdan çıktı.

Herkes, bu beklenmedik ayrılığın nedenini merak ederken ilk açıklama İbrahim Tatlıses'ten geldi. Tatlıses, Twitter sayfasından boşanmayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"AYŞEGÜL HANIM ELİF'İMİN ANASIDIR"

"Sevgili dostlarım ricamdır. Bu konuda kimse bana bir şey sormasın. Sağlığımla alakalı aldığımız bir karardır. Saygı duyulmasını istiyorum. Ayşegül Hanım, Elif'imin anasıdır. Benim de kıymetlimdir. Onun yıpranmasını istemem. Camiadan da isteğimdir."

"OĞLUM OLURSA ADINI BARIŞ KOYACAĞIM" DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'da Şivan Perver ile düet yapan İbrahim Tatlıses, "Şöhrete de doyduk, şana da. Tek ihtiyacımız var o da barıştır. Bütün dünya beni dinlesin ki bir oğlum olursa ki olacak, öyle tahmin ediyorum, adını 'Barış' koyacağım." demişti.

Tatlıses'in bu açıklamasından kısa bir süre sonra boşanması, büyük şaşkınlık yarattı.

ibrahim_29112013

Kaynak: Habertürk

İLGİLİ HABERLER

Avrupa Yetim Eli Bingöl'de birçok aileye gıda yardımı ulaştırdıAvrupa Yetim Eli Bingöl'de birçok aileye gıda yardımı ulaştırdıUmut Kervanı Siirt'te Ramazan ayı öncesi yüzlerce aileye yardım ulaştırdıUmut Kervanı Siirt'te Ramazan ayı öncesi yüzlerce aileye yardım ulaştırdıMalatya Umut Kervanı'ndan hayırseverlere "Ramazan" çağrısıMalatya Umut Kervanı'ndan hayırseverlere "Ramazan" çağrısıDiyarbakır'da Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin temeli atıldıDiyarbakır'da Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin temeli atıldıViranşehir Umut Kervanı Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine umut olduViranşehir Umut Kervanı Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine umut oldu
SIRADAKİ HABER