HaberlerYaşamHatay'da annesinin öldürdüğü belirtilen iki bebek toprağa verildi

Hatay'da annesinin öldürdüğü belirtilen iki bebek toprağa verildi

Hatay’da 1 yaşındaki ve 35 günlük çocuğunu öldürdüğü iddia edilen 23 yaşındaki anne tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anneleri tarafından öldürüldüğü iddia edilen çocuklar ise gözyaşları arasında toprağa verildi.

Hatay'da annesinin öldürdüğü belirtilen iki bebek toprağa verildi
Hatay’ın Samandağ ilçesinde Anne Serpil T. (23) tarafından öldürdüğü belirtilen 1 yaşındaki Oktay ile 35 günlük Narinnur bebek aynı mezarda toprağa verildi.
Geçtiğimiz gün Samandağ Yeni Mahallede meydana gelen olayda, Serpil T. cinnet getirerek çocukları 1 yaşındaki Oktay ile 35 günlük Narinnur'u öldürdüğü iddia edildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Oktay ve Narinnur'un cesetleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Buradaki otopsinin ardından cenazeler aynı tabutta Samandağ ilçesine getirilerek Mağaracık Mahallesi'ne toprağa verildi. Cenaze arabasında mezarlığa gelen baba Celal T., feryat ederken bebeklerin cansız bedenleri kılınan namazın ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Hamsi avı yasağı bir kez daha uzatıldıHamsi avı yasağı bir kez daha uzatıldıEngelli öğrenciler ürettikleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunuyorEngelli öğrenciler ürettikleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunuyorVan'da karla mücadele çalışmaları sürüyorVan'da karla mücadele çalışmaları sürüyorKarla mücadele ekipleri yaralı çocuğu sağlık ekiplerine ulaştırdıKarla mücadele ekipleri yaralı çocuğu sağlık ekiplerine ulaştırdı​Sağlık aracının ulaşamadığı hastayı 5 kilometre omuzlarında taşıdılar​Sağlık aracının ulaşamadığı hastayı 5 kilometre omuzlarında taşıdılar
SIRADAKİ HABER