HaberlerYaşamHastane tuvaletinde bebek cesedi bulundu

Hastane tuvaletinde bebek cesedi bulundu

Muş Devlet Hastanesi'nin acil servisi bayan tuvaletinde çöp kutusuna atılmış erkek bebek cesedi bulundu.

Hastane tuvaletinde bebek cesedi bulundu

Akşam saatlerinde hastanenin bayan tuvaletine giren bir kadın, çöp kutusunda bebek cesedini görünce durumu görevlilere bildirdi. Polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından bebeği atan şahsı tespit ekmek için güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Olayla ilgili olarak bilgi veren Hastane Yöneticisi Dr. Ömer Cengiz, "Akşam saatlerinde bir bayanın tuvaleti girmesi ile bir erkek bebek cesedi bulundu. Olayı kimin yaptığı konusunda bilgimiz yok. Bu nedenle hastanenin güvenlik kamerası görüntülerini inceliyoruz. Umuyorum bu olayı yapan bulunur" dedi.

"BEBEĞİN AĞZI SARGI BEZİYLE KAPATILDI İDDİASI"

Öte yandan, çöp kutusunda bulunan bebeğin yaklaşık bir gündür çöp kutusunda olduğu iddia edildi. Bebeğin sesinin çıkmaması için ağzının sargı beziyle kapatıldığı iddia edildi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Batman’da Filistin yararına kermes açıldıBatman’da Filistin yararına kermes açıldı​14 yaşında hayallerinin peşinden koştu, şimdi birçok ülkeye ürettiği çikolataları ihraç ediyor​14 yaşında hayallerinin peşinden koştu, şimdi birçok ülkeye ürettiği çikolataları ihraç ediyorAğrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturduAğrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu​Genç evlilik mağdurları Cumhurbaşkanı tarafından verilen sözün tutulmasını bekliyor​Genç evlilik mağdurları Cumhurbaşkanı tarafından verilen sözün tutulmasını bekliyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyor
SIRADAKİ HABER