HaberlerYaşamCizre Umut Kervanı onlarca aileye yardımda bulundu

Cizre Umut Kervanı onlarca aileye yardımda bulundu

​Şırnak’ta faaliyetlerini sürdüren Cizre Umut Kervanı, Miraç Kandili vesilesiyle onlarca aileye kırmızı et yardımında bulundu.

Cizre Umut Kervanı onlarca aileye yardımda bulundu

Yaptığı hayırlı çalışmalarla adından söz ettiren Cizre Umut Kervanı yardıma muhtaç ve yetim aileler ile hayırseverler arasında köprü olmaya devam ediyor.

Miraç Kandili vesilesiyle hayırseverlerin bağışlarıyla 39 yetim ve muhtaç aileye kırmızı et ulaştıran Cizre Umut Kervanı Temsilcisi Mesut Adlım “Umut Kervanı olarak yardım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Miraç Kandili vesilesiyle 39 yetim ve muhtaç aileye kırmızı et ulaştırdık. Allah hayırseverlerimizden razı olsun. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.” dedi. 

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER