HaberlerYaşamBatman'da elektrik trafosu patladı

Batman'da elektrik trafosu patladı

Batman merkeze bağlı Recepler (Reçeba) köyünde elektrik trafosunda çıkan yangının ardından patlama meydana geldi. Patlama anı, cep telefonu kameralarına yansıdı.

Batman'da elektrik trafosu patladı

Yangını fark eden köy sakinleri durumu DEDAŞ’a bildirdi. Trafo panosundaki yangının kendiliğinden söndüğünü belirten köylüler, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'ye (DEDAŞ) ait trafonun henüz öğrenemedikleri bir nedenden alev aldıktan sonra trafoda patlama meydana geldiğini dile getirdiler.

Yangında herhangi bir yaralanma olmazken, yangın nedeniyle küle dönen trafo panosu kullanılamaz hale geldi. Yaşanan olay nedeniyle köylüler bir süre elektriksiz kaldı.

Trafonun DEDAŞ ekipleri tarafından tamir edilmesinden sonra köye elektrik verildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER