HaberlerYaşamBağlar Belediyesi mahkûm ailesine sahip çıktı

Bağlar Belediyesi mahkûm ailesine sahip çıktı

​Adli bir suçtan dolayı eşiyle birlikte tutuklu olan C.S., çocuklarının mağdur olduğunu dile getirerek mektupla Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'ndan destek istedi.

Bağlar Belediyesi mahkûm ailesine sahip çıktı

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, anne ve babaları adlı bir suçtan dolayı cezaevinde olan 4 kardeşi evlerinde ziyaret etti.

Mektubunda Beyoğlu'nun ihtiyaç sahibi ailelere karşı gösterdiği hassasiyeti yakından takip ettiğini belirten baba, çocuklarının gerekli ihtiyaçlarının karşılanması talebinde bulundu.

Bu talebe kayıtsız kalmayan Beyoğlu, tek başlarına yaşama tutunmaya çalışan çocukları ziyaret ederek nakdi ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı, uzaktan eğitimden yararlanmaları için tablet bilgisayar hediye etti.

Beyoğlu, çocuklara kalıcı gıda ve sosyal yardım desteği sağlanması için de ne gerekiyorsa yapacaklarını kaydetti.

Beyoğlu, hayatın imtihanlarla dolu olduğunu ifade ederek çocuklardan sabır ve azimle hayata tutunmaya devam etmelerini istedi.

İLGİLİ HABERLER

Son cemre bugün toprağa düşüyorSon cemre bugün toprağa düşüyorSevgi Evleri'nde kalan çocuklar Afrika'da su kuyusu açacakSevgi Evleri'nde kalan çocuklar Afrika'da su kuyusu açacakKendisini davasına adayan şehid: Molla Arif KeserKendisini davasına adayan şehid: Molla Arif KeserYetim ailelerine Avrupa Yetim Eli'ndendestekYetim ailelerine Avrupa Yetim Eli'ndendestekAdıyaman’daki dereler ıslah edilecekAdıyaman’daki dereler ıslah edilecek
SIRADAKİ HABER