HaberlerYaşamBağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

Bağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren giyim mağazası aracılığıyla ilçede tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara giysi desteğinde bulunarak yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Bağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

Açıklanan son nüfus rakamlarına göre nüfusu 400 bini geçen Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde belediye tarafından hayata geçirilen giyim mağazasında belediyenin imkanları ve hayırseverlerin bağışlarından oluşan giyim ürünleri, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber ziyaret ettiği mağazada ihtiyaç sahibi aileler ve çocuklarla bir araya geldi.

Hazırlanan giysi paketlerini çocuklara takdim eden Beyoğlu, "Çocukların mutlu olduğu toplum geleceğe umutla bakar. Bizim görevimiz çocuklara imkân oluşturmaktır. Bu işi belediyemizin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle yapıyoruz. Çocukların yüzündeki tebessüm her şeye bedel." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER