HaberlerYaşamBağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

Bağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren giyim mağazası aracılığıyla ilçede tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara giysi desteğinde bulunarak yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Bağlar Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

Açıklanan son nüfus rakamlarına göre nüfusu 400 bini geçen Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde belediye tarafından hayata geçirilen giyim mağazasında belediyenin imkanları ve hayırseverlerin bağışlarından oluşan giyim ürünleri, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber ziyaret ettiği mağazada ihtiyaç sahibi aileler ve çocuklarla bir araya geldi.

Hazırlanan giysi paketlerini çocuklara takdim eden Beyoğlu, "Çocukların mutlu olduğu toplum geleceğe umutla bakar. Bizim görevimiz çocuklara imkân oluşturmaktır. Bu işi belediyemizin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle yapıyoruz. Çocukların yüzündeki tebessüm her şeye bedel." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Baharın müjdecisi "Nevruz Çiçeği" açtıBaharın müjdecisi "Nevruz Çiçeği" açtı5 asırlık dinozor görünümlü çınar ağacı ilgi görüyor5 asırlık dinozor görünümlü çınar ağacı ilgi görüyorMaskeler çevre kirliliğinde plastik atıkları geride bıraktıMaskeler çevre kirliliğinde plastik atıkları geride bıraktıGaziantep'te spor muhabirleri "Paintball" etkinliğinde bir araya geldiGaziantep'te spor muhabirleri "Paintball" etkinliğinde bir araya geldiAdıyaman Müftülüğü bedensel engelli vatandaşlara sahip çıkmaya devam ediyorAdıyaman Müftülüğü bedensel engelli vatandaşlara sahip çıkmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER