HaberlerYaşamAvrupa Yetim Eli Bingöl'de birçok aileye gıda yardımı ulaştırdı

Avrupa Yetim Eli Bingöl'de birçok aileye gıda yardımı ulaştırdı

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli, Bingöl'de Ramazan ayı öncesi dağıttığı Ramazan kolileriyle birçok aileyi sevindirdi.

Avrupa Yetim Eli Bingöl'de birçok aileye gıda yardımı ulaştırdı

Dünyanın birçok yerinde, mağdur duruma düşmüş insanlara ulaşmaya çalışan, temel değerlerinde farklılık gözetmeksizin insani düşünceyle hareket eden yardım organizasyonu Avrupa Yetim Eli, Bingöl'de Ramazan ayı öncesi gıda kolisi dağıtarak birçok ailenin sofrasını zenginleştirdi.

Yetimlerin ve muhtaçların insanca yaşayabilecekleri imkânları oluşturmak ve temel ihtiyaçlarının önündeki engelleri kaldırmak amacıyla 2019 yılında Almanya’da kurulan Avrupa Yetim Eli'nin yetkilileri, Ramazan ayı öncesinde dünyanın birçok noktasında olduğu gibi Türkiye'nin de birçok kentinde yardım kolileri dağıttıklarını belirtti.

Dağıtılan yardım kolilerinin Ramazan ayı öncesiyle sınırlı kalmayacağı ve yardımların Ramazan ayı içinde ve sonrasında da devam edeceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER