HaberlerYaşamArtuklu Üniversitesi'nde ihale kavgası: 1 ölü

Artuklu Üniversitesi'nde ihale kavgası: 1 ölü

Mardin Artuklu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümünde yapılan ihale yüzünden çıkan kavgada silahlar konuştu. Çıkan olayda 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.

Artuklu Üniversitesi'nde ihale kavgası: 1 ölü

Edinilen bilgilere göre, Mardin Artuklu Üniversitesi Dr. Zeynel Abidin Erdem İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi önünde kimliği belirsiz bir kişi tarafından gerçekleşen silahlı saldırıda Mühendis olan M.A. olay yerinde hayatını kaybetti, G.Ö., M.A.A., E.E. ve ismi öğrenilemeyen 4 kişi de yaralandı. Yaralılar Mardin Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olaya karışan kimliği belirsiz kişi polisin düzenlediği operasyonla yakalandı. Olaydan sonra ölen Mühendis M.A.’nın yakınları Mardin Devlet Hastanesine akın etti. Saldırının ardından olay yerine çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekibi sevk edildi.

Yapılan saldırının üniversitede yapılacak olan bir ihaleden dolayı meydana geldiği belirtildi. Emniyet olayla ilgili geniş çapta inceleme başlattı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Evlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısıYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısı
SIRADAKİ HABER