HaberlerYaşam27 Ağustos Çarşamba Yurtta hava durumu nasıl olacak?

27 Ağustos Çarşamba Yurtta hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre 27 Ağustos 2014 Çarşamba günü hava durumu nasıl olacak. İşte Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu.

27 Ağustos Çarşamba Yurtta hava durumu nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, yarın Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının; yurdun iç kesimlerinde (İç Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz"in iç kesimleri ile Doğu Anadolu Bölgesi"nin batısında) artacağı, güney ve iç bölgelerde mevsim normalleri üzerinde, kuzey kesimlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle kuzey, Akdeniz Kıyıları ile güneydoğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Güney Ege kıyılarında kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:
 
Ankara: Az bulutlu ve açık 36
 
İstanbul: Az bulutlu 31
 
İzmir: Az bulutlu ve açık 32
 
Adana: Az bulutlu ve açık 36
 
Antalya: Az bulutlu ve açık 33
 
Samsun: Parçalı bulutlu 31
 
Trabzon: Parçalı bulutlu 30
 
Erzurum: Parçalı bulutlu 31
 
Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 22/41

İLGİLİ HABERLER

Çocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorGönüllü olarak bakını üstlendiği hayvanları tedavi edip doğaya salıyorYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısıYetimler Vakfından "Kurbanınla Sevindir" projesine destek çağrısıMotosiklet ile hafif ticari araç çarpıştı: Bir ağır yaralıMotosiklet ile hafif ticari araç çarpıştı: Bir ağır yaralıTödürge Gölü biyolojik zenginliği ile hayranlık uyandırıyorTödürge Gölü biyolojik zenginliği ile hayranlık uyandırıyor
SIRADAKİ HABER