HaberlerYaşam26 Ağustos Salı Yurtta hava durumu nasıl olacak?

26 Ağustos Salı Yurtta hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre 26 Ağustos 2014 Salı günü hava durumu nasıl olacak. İşte Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu.

26 Ağustos Salı Yurtta hava durumu nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre yurtta hava şöyle.
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Rize, Artvin, Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
Hava sıcaklığının; güney ve iç bölgelerde mevsim normalleri üzerinde, kuzey kesimlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle kuzey, Akdeniz Kıyıları ile güneydoğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege"de kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:
 
Ankara: Az bulutlu ve açık 35
 
İstanbul: Az bulutlu 30
 
İzmir: Az bulutlu ve açık 33
 
Adana: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 39
 
Antalya: Az bulutlu ve açık 35
 
Samsun: Parçalı bulutlu 29
 
Trabzon: Parçalı yer yer çok bulutlu 27
 
Erzurum: Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 31
 
Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 40

İLGİLİ HABERLER

Ağrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturduAğrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu​Genç evlilik mağdurları Cumhurbaşkanı tarafından verilen sözün tutulmasını bekliyor​Genç evlilik mağdurları Cumhurbaşkanı tarafından verilen sözün tutulmasını bekliyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorEvlilik yaşının giderek yükselmesi endişeye yol açıyorMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıMardin'de yeni yapılan bin kişilik cami, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldıÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurduÇocuklar kırlarda kitap okuyup uçurtma uçurdu
SIRADAKİ HABER